Odcinek 9

W 9. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Dominga wręcza Esmeraldzie szmaragdowe kolczyki. Emisja 5 października 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 9

Rodolfo prosi Esmeraldę, żeby odeszła i nie zawracała głowy jego synowi. Następnie nakazuje Crisancie nie wspominać nikomu o jego rozmowie z Esmeraldą. Wydaje także polecenie ukarania Adriána za to, że ośmielił się uderzyć José Armanda. Lucio wyjawia Domindze, że Esmeralda zakochała się w José Armandzie. Dionisio udziela reprymendy Adriánowi. Crisanta mówi Blance, że Rodolfo wygonił Esmeraldę z Casa Grande.

Graciela i Esmeralda wpadają na siebie. Esmeralda upuszcza swoje rzeczy. José Armando pomaga Esmeraldzie jej je pozbierać. Po powrocie na hacjendę chłopak tłumaczy ojcu, że Adrián uderzył go, ponieważ dowiedział się o jego pocałunku z Esmeraldą. Przekonuje ojca, żeby nie zwalniał Adriána. Rodolfo przyznaje się synowi, że przegonił Esmeraldę, gdy ta przyszła na hacjendę. Lucio wmawia Esmeraldzie, że na zawsze pozostanie niewidoma. Dominga wręcza Esmeraldzie szmaragdowe kolczyki i prosi, żeby nigdy ich nie zdejmowała.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Malwina
    4 października 2017 o 21:33  - Odpowiedz

    Super film choć jusz stary i widziałam go to i tak jest Super…