Odcinek 6 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 6

W 6. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando skrada pocałunek Esmeraldzie. Emisja 2 października 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 6

Esmeralda wyjawia José Armandowi swoje imię. On także przedstawia jej się. Esmeralda wyznaje, że nie ma chłopaka, ponieważ jest niewidoma. José Armando dziękuję Adriánowi za zorganizowanie przyjęcia na jego cześć. Florecita sugeruje Adriánowi, że Esmeralda i José Armando bardzo się lubią. Lucio oznajmia Juanie, że nie zamierza poddać się bolesnej operacji twarzy. Crisanta mówi Blance, że José Armando jest bardzo zainteresowany Esmeraldą do tego stopnia, że może się w niej zakochać i zrezygnować z Gracieli. Graciela namawia José Armanda, żeby wrócili do miasta i zaczęli przygotowania do ślubu. José Armando wyjaśnia Blance, że Esmeralda wcale nie jest szalona, a jedynie niewidoma. Esmeralda i José Armando spotykają się nad potokiem. Ona opowiada mu o swoim życiu. On skrada jej pocałunek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1][youtube id=”eIfWhpDUXlM” width=”620″ height=”349″][/tab]
[/tabs]

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze