Odcinek 43 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 43

W 43. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Fátima zamierza doprowadzić do rozwodu José Armanda i Esmeraldy. Emisja 27 listopada 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 43

Siostra Piedad oznajmia Esmeraldzie i Domindze, że Socorro wynajmie im pokoik w dzielnicy nieopodal sierocińca. Lucio wszczyna poszukiwania Esmeraldy na własną rękę. Fátima zauważa Esmeraldę w sierocińcu. Postanawia za wszelką cenę nie dopuścić do jej spotkania z Blancą. Blanca, Fátima i Rodolfo udają się do gabinetu mecenasa Díaza Miróna. Mężczyzna zapewnia ich, że zlecił poszukiwania Esmeraldy.

Álvaro radzi José Armandowi, żeby nie rezygnował z miłości do Esmeraldy i odnalazł żonę. Esmeralda i Dominga wprowadzają się do mieszkania Socorro i Aurory. Fátima podpowiada Rodolfowi, aby anulował małżeństwo Esmeraldy i José Armanda. Później, w rozmowie z córką na osobności, przyznaje się, że widziała Esmeraldę w sierocińcu. José Armando spotyka się z doktorem Bernardem. Adrián całuje się z Zenaidą na placu w miasteczku. Crisanta spotyka Esmeraldę w sierocińcu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze