Odcinek 40 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Lucio podaje się za ojca dziecka oczekiwanego przez Esmeraldę. Emisja 22 listopada 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 40

Esmeralda oświadcza Domindze, że nie chce znać ani Peñarrealów, ani José Armanda. Fátima cieszy się na myśl, że Lucio może okazać się ojcem dziecka Esmeraldy. Rodolfo prosi José Armanda, żeby wystąpił o unieważnienie ślubu z Esmeraldą. Crisanta wyjawia José Armandowi, że Esmeralda jest w ciąży. On przyjmuje wiadomość z wielką radością. Tymczasem Fátima spieszy donieść Blance, że Esmeralda może urodzić dziecko Lucia.

Fermín namawia Esmeraldę, żeby odważyła się opowiedzieć José Armandowi o krzywdzie, jaką wyrządził jej Lucio. Ona słucha się jej i zdobywa się na szczerość przed José Armandem. Ten reaguje gniewem i czym prędzej udaje się do domu Lucia. Razem z Juaną znajdują mężczyznę nieprzytomnie leżącego na ziemi. Esmeralda także zmierza do domu Lucia w ślad za José Armandem. Lucio trafia pod opiekę doktora Vázaqueza w szpitalu w miasteczku. Juana oznajmia Esmeraldzie, że Lucio dostał ataku serca. Lucio próbuje wmówić Esmeraldzie, że jest ojcem jej dziecka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze