Odcinek 39 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 39

W 39. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Esmeralda nie chce wracać z José Armandem do Casa Grande. Emisja 21 listopada 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 39

Esmeralda prosi Crisantę, żeby pomogła jej ukryć ciążę. Juana ostrzega Lucia, że wpędzi się do grobu, jeśli nie odstawi alkoholu i nie opanuje emocji. José Armando odkrywa zniknięcie Esmeraldy z Casa Grande. Natychmiast zawiadamia o tym Blancę, Fátimę i Domingę i wyrusza na poszukiwania żony. Odnaduje ją w zdewastowanej chatce Domingi. Esmeralda nie chce wracać z nim na hacjendę i prosi o rozwód. José Armando wraca do domu, by powtórzyć rodzinie i bliskim to, co usłyszał od Esmeraldy.

Esmeralda obarcza Rodolfa winą za to, że została zgwałcona przez Lucia, przez co nie wie, czy spodziewa się dziecka gwałciciela czy męża. Juana wyznaje Maribel, że kocha Lucia. Blanca mdleje, gdy Rodolfo oznajmia jej, że Lucio dopuścił się gwałtu na ich córce. Esmeralda mówi Fátimie, że José Armando nie może dowiedzieć się o jej ciąży. Fátima składa niezapowiedzianą wizytę Luciowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze