Odcinek 3 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 3

W 3. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Esmeralda ucieka przed José Armandem. Emisja 27 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 3

José Armando oferuje przyjaźń Adriánowi. Esmeralda zapowiada Domindze, że pewnego dnia odejdzie z Lucíem, gdyż kocha ją jak córkę. Dionisio przedstawia Blance swoją córkę, Florecitę. Rodolfo nakazuje Dionisiowi aresztować każdego, kogo przyłapie na kradzieży owoców z jego hacjendy. Blanca prosi Cristantę, żeby dowiedziała się, gdzie została pochowana jej córka. Florecita prosi Domingę, aby uprzedziła Esmeraldę o rozkazie Rodolfa. José Armando spotyka Melesia, kręcącego się wokół Casa Grande i wręcza mu monetę.

Adrián zaprasza José Armanda na polowanie. José Armando próbuje zbliżyć się do Esmeraldy. Ona rzuca się do ucieczki, ale upada. Adrián uświadamia przyjaciela, że dziewczyna jest niewidoma. José Armando sądzi, że Adrián jest zakochany w Esmeraldzie i mówi o tym Crisancie. Później Adrián uświadamia go, kim faktycznie jest Esmeralda. Fermín oznajmia Cristancie, że we wskazanym przez nią czasie na cmentarzu nie została pochowana żadna dziewczynka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze