Odcinek 22 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 22

W 22. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Fátima przyłapuje Gracielę i Adriána na pocałunku. Emisja 24 października 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 22

José Armando wyznaje Esmeraldzie, że chciałby pojąć ją za żonę. Para opuszcza stolicę. José Armando odwozi Esmeraldę do chatki Domingi. Kobieta uprzedza José Armanda, że Lucio chce zabić Esmeraldę, ponieważ dowiedział się o ich wspólnym wyjeździe. Między Luciem a José Armandem dochodzi do bójki. Ten drugi uspokaja pierwszego i dzieli się nowiną o tym, że Esmeralda będzie mogła widzieć. Crisanta mówi Adriánowi, że popiera jego miłość do Gracieli. Dominga z radością przyjmuje wiadomość o możliwym wyleczeniu Esmeraldy.

Florecita mówi Fátimie i Gracieli, że Esmeralda jest niewidoma. Ofelio wyjawia Rodolfowi, że José Armando udał się do domu Lucia oraz że Esmeralda często w nim bywa. José Armando oświadcza Gracieli, że ich miłość nie jest dostatecznie silna, by mogli się pobrać. Blanca prosi syna, żeby zapomniał o Esmeraldzie, gdy ta zostanie już wyleczona przez doktora Lazcano. Esmeralda mówi Juanie, że pragnie widzieć, żeby spojrzeć w twarz Luciowi. Ofelio doprowadza do tego, by Fátima nakryła córkę na pocałunku z Adriánem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze