Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 21

W 21. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Doktor Lazcano daje Esmeraldzie nadzieję na wyleczenie wzroku. Emisja 23 października 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 21

Adrián złości się na Gracielę, gdyż ta nie chce zerwać zaręczyn z José Armandem. José Armando i Esmeralda docierają do stolicy i zatrzymują się w hotelu. Rodolfo i Fátima wyznaczają datę ślubu swoich dzieci. José Armando obiecuje Esmeraldzie, że po powrocie do Casa Grande odwoła swój ślub z Gracielą. Przy okazji prosi ją, by przestała odwiedzać Lucia. Graciela oświadcza Adriánowi, że nie mogą się więcej spotykać, ponieważ podjęła decyzję o poślubieniu José Armanda. José Armando zabiera Esmeraldę do szpitala i przedstawia doktorowi Lazcano. Lucio wścieka się na wieść o wyjeździe Esmeraldy. Doktor Lazcano daje José Armandowi wielką nadzieję na wyleczenie Esmeraldy. Ten przekazuje ukochanej dobrą nowinę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze