Odcinek 20 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 20

W 20. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando chce zabrać Esmeraldę do stolicy. Emisja 20 października 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 20

Esmeralda mówi Adriánowi, że José Armando i Graciela są zaręczeni, ponieważ Fátima i Rodolfo postanowili ich ze sobą zeswatać jeszcze kiedy byli małymi dziećmi. José Armando zapowiada Luciowi, że nie zrezygnuje z miłości do Esmeraldy. Florecita wyjawia Fermínowi, że Graciela zakochała się w Adriánie. Graciela prosi José Armanda, żeby dotrzymał danego jej słowa i pojął ją za żonę. Blanca uprzedza syna, że ojciec polecił go śledzić.

Lucio mówi Esmeraldzie, że José Armando ją okłamuje i wcale nie wyleczy jej wzroku. Crisanta prosi Blancę, żeby poparła związek José Armanda z Esmeraldą. José Armando prosi Domingę o pozwolenie na zabranie Esmeraldy do stolicy na wizytę u lekarza specjalisty. Crisanta jest zaskoczona wyznaniem Gracieli, zakochanej po uszy w Adriánie. José Armando zawiadamia Crisantę, że planuje zabrać Esmeraldę do stolicy. Esmeralda tymczasem zdradza Florecicie, że wyjeżdża z José Armandem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze