Odcinek 2 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 2

W 2. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando wypytuje o Esmeraldę. Crisanta okłamuje Blancę. Emisja 26 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 2

José Armando jest zdezorientowany przedziwną odpowiedzią Esmeraldy na jego zarzut kradzieży. Kiedy próbuje ją zatrzymać, ona gryzie go w rękę. Blanca mówi Crisancie, że szmaragdowe kolczyki były rodzinną pamiątką jej męża Rodolfa. Lucio zmusza Domingę, żeby przysłała do niego Esmeraldę. Po powrocie do chatki Esmeralda opowiada Domindze o swoim spotkaniu z José Armandem. Przyznaje, że nieznajomy mężczyzna wzbudził w niej lęk. Tymczasem José Armando wspomina rodzicom o szalonej kobiecie, którą poznał nad rzeką.

Dionisio mówi Crisancie, że Dominga nadal żyje. Ona woli jednak ukryć prawdę przed Blancą i wmawia jej, że akuszerka zmarła. Dionisio złości się na Adriána, swojego syna, gdyż zachowuje się wrogo wobec José Armanda. Esmeralda dziękuje Luciowi za udzieloną naukę. On usiłuje wmówić jej, że należy do niego, ponieważ ocalił jej życie. José Armando oznajmia ojcu, że po powrocie do stolicy weźmie ślub z Gracielą. Esmeralda zanosi kwiaty na grób rodziców. Fermín jej towarzyszy. José Armando wypytuje Adriána o szaloną kobietę. Esmeralda wypowiada trzy życzenia do spadającej gwiazdy, którą opisuje jej Fermín.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ola
    21 września 2017 o 10:55  - Odpowiedz

    super telenowela