Odcinek 14

W 14. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando wyznaje Blance, że kocha Esmeraldę. Emisja 12 października 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 14

Adrián oświadcza Nachowi, że zamierza walczyć o miłość Gracieli. Florecita donosi Esmeraldzie, że Adrián zdecydował się pozostać w Casa Grande. Esmeralda oznajmia Luciowi, że już więcej go nie odwiedzi. On próbuje ją udobruchać i prosi o wybaczenie za swoje agresywne zachowanie. Fátima i Blanca mówią Gracieli, że Adrán nie opuści hacjendy. José Armando i Esmeralda spotykają się nad wodospadem. Całują się. On wyznaje jej miłość. Rodolfo zgadza się zatrudnić Ofelia w podzięce za uratowanie mu niegdyś życia. Esmeralda ma wyrzuty sumienia, że odbiera Gracieli miłość José Armanda. Dominga radzi jej, żeby utrzymywała swój romans w sekrecie. José Armando wyznaje matce, że zakochał się w Esmeraldzie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Amelia
    10 października 2017 o 22:01  - Odpowiedz

    Już bym wolała jakąś inną stara telenowele np. Maria z przedmieścia albo Mari Mar

  2. Zawiedziona
    13 października 2017 o 20:06  - Odpowiedz

    Ja myślałam że dadzą dalsze odcinki droga do szczęścia ale jak zwykle dali jakiś stare g****o…. Dajcie coś nowego a nie telenowele którą moja babcia pamięta z młodości…… 😡