Odcinek 132 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 132

W 132. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Georgina przyjeżdża do Casa Grande. Esmeralda chce pomóc José Armandowi. Emisja 5 lutego 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 132

Esmeralda dowiaduje się, że José Armando stracił wzrok. Jest zrozpaczona. Później opowiada Hildzie o wypadku José Armanda oraz obawie Álvara przed tym, że ją straci. José Armando odmawia wyjazdu do stolicy na badania. Oświadcza rodzinie, że zamieszka samotnie na ranczu. Fátima i Crisanta postanawiają zostać, aby dotrzymać mu towarzystwa. Sebastián domyśla się, że jego przyjaciel próbuje wymierzyć sobie karę i próbuje mu przetłumaczyć, że w ten sposób szkodzi nie tylko sobie, ale także José Rodolfowi.

Álvaro widzi, jak Esmeralda przeżywa nieszczęście, jakie spotkało José Armanda. Uświadamia sobie, że ona wciąż go kocha. Georgina przyjeżdża do Casa Grande i żąda spotkania z José Armandem. Fátima zabrania jej wstępu na ranczo. José Armando nie zgadza się przyjąć byłą narzeczoną. Adrián wyjawia José Armandowi, że Esmeralda nie wyszła za mąż za Álvara. Esmeralda błaga Álvara, żeby złożył wizytę José Armandowi i zbadał jego wzrok.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze