Odcinek 13

W 13. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Adrián porzuca zamiar opuszczenia hacjendy. Emisja 11 października 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 13

José Armando wyjaśnia Gracieli, że to on zamówił serenadę, jaką przyniósł jej Adrián. Dionisio odradza Adriánowi emigrowania do miasta za pracą, ponieważ uważa, że jego miejsce jest na wsi. Z okazji urodzin José Armando wręcza Gracieli pierścionek zaręczynowy. Rodolfo oznajmia rodzinie, że Adrián opuszcza Casa Grande. Fermín mówi Florecicie, że Dominga boi się Lucia, dlatego nie powiedziała Esmeraldzie prawdy o jego szpetnym wyglądzie. Esmeralda mówi Luciowi, że José Armando, którego zdążyła pokochać, zostanie mężem Gracieli.

Dominga prosi Esmeraldę, żeby postawiła stragan z wodą podczas festynu jeździeckiego w Casa Grande. Graciela peosi Adriána, żeby nie opuszczał hacjendy. Fermín uświadamia Domingę, że odkąd Lucio uratował życie Esmeraldzie, traktuje ją za swoją własność. José Armando odprowadza Esmeraldę do chatki. Dominga wyjawia im, że urodzili się tego samego dnia. Adrián oznajmia Dionisiowi, że zmienił zdanie i nie wyjdzie do miasta. Zamierza zostać i zawalczyć o Gracielę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze