Odcinek 129 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 129

W 129. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando jest gotów zrezygnować z Esmeraldy. Emisja 2 lutego 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 129

Dominga wyjaśnia Esmeraldzie, że zezwoliła José Armandowi na zobaczenie się z synem i oboje polubili się ze sobą. Esmeralda ze łzami w oczach prosi José Armanda, żeby zapomniał o nich, gdyż pragnie ułożyć sobie życie z Álvarem, któremu zawdzięcza nie tylko wzrok, ale i bezwarunkową pomoc. Blanca wypomina Georginie, że zbratała się z Luciem, żeby rozdzielić Esmeraldę i José Armanda. Wyprasza ją z domu i nakazuje jej nigdy więcej nie wracać. Georgina zapowiada, że nie zrezygnuje tak łatwo z walki o José Armanda.

Álvaro zwraca uwagę Melesiowi, gdy ten bawi się z José Rodolfem. Melesio przypomina mu, że nie jest ojcem chłopca. José Armando ma wypadek. Esmeralda przejmuje się jego losem i wbrew woli Álvara składa mu wizytę. Álvaro prosi Esmeraldę, żeby postępowała jednoznacznie z José Armadem. Ona natomiast prosi go o zrozumienie, gdyż uważa, że to sprawa wyższej wagi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze