Odcinek 128 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 128

W 128. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Fátima prosi Adriána o wybaczenie i pragnie pojednania z Esmeraldą. Emisja 1 lutego 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 128

Graciela umiera w ramionach Adriána. Fátima obwinia się o śmierć córki i prosi Adriána o wybaczenie. Esmeralda napotyka José Armanda w szpitalu. On znów próbuje ją złamać, przywołując dobre wspomnienia z przeszłości, kiedy byli razem. Fátima wyjawia Blance, że pragnie pojednać się z Esmeraldą. José Armando zapowiada Álvarowi, że nie zrezygnuje z syna. Esmeralada składa wizytę José Armandowi, aby prosić go, żeby uznał José Rodolfa za swojego syna. On zgadza się i całuje ją.

Aurora domyśla się, jak bardzo cierpi Adrián. Florecita radzi jej, żeby uzbroiła się w cierpliwość. Blanca próbuje podnieść na duchu Fátimę, która po śmierci córki zamknęła się na świat. Esmeralda rozpłakuje się na widok sukni ślubnej. Álvaro złości się na nią za to, że złożyła wizytę José Armandowi. José Armando prosi Domingę, żeby pozwoliła mu zobaczyć się z synem. Wtedy pojawia się Esmeralda.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze