Odcinek 127 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 127

W 127. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Odtrącona przez Adriána Graciela odbiera sobie życie. Emisja 1 lutego 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 127

Pomiędzy José Armandem a Álvarem dochodzi do bójki. Adrián wyjawia Florecicie, że tęskni za Aurorą i chciałby ją zobaczyć. Fátima oznajmia córce, że obie wyjadą w daleką podróż. Blanca podejmuje próbę nakłonienia Esmeraldy do przebaczenia José Armandowi, jednak ona jest zdecydowana na ślub z Álvarem. José Armando cieszy się, gdy José Rodolfo nazywa go swoim tatą. Później opowiada Sebastiánowi, jak wielką radość czerpie z bycia ojcem.

Graciela słyszy, jak Esmeralda i Álvaro wyjaśniają Blance i Rodolfowi, że Adrián darzył ją szczerą miłością, jednak postanowił pojąć za żonę Aurorę. Bez chwili zastanowienia biegnie do Adriána, żeby zdobyć jego przebaczenie, ale on odtrąca ją i wypomina jej kłamstwa. Graciela wpada w depresję. Obawiając się o życie córki, Fátima odsuwa na bok dumę i błaga Adriána, żeby do nich przyszedł. Bliska śmierci Graciela prosi Adriána, żeby zabrał ją tam, gdzie spotykali się potajemnie. Adrián spełnia jej ostatnie życzenie. Wyznaje jej miłość, co pozwala Gracieli odejść w spokoju i z uśmiechem na twarzy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze