Odcinek 125 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 125

W 125. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Adrián odkrywa, że Graciela wymyśliła ciążę, aby go usidlić. Emisja 31 stycznia 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 125

Esmeraldę zaskakuje zachowanie José Armanda, pewnego siebie, że José Rodolfo jest jego synem, ale nie wierzy w jego wyznanie miłości. Álvaro nie chce opuszczać Esmeraldy na krok, aby uniemożliwić José Armandowi kolejne próby zbliżenia się do niej. Esmeralda wspomina narzeczonemu o ostatniej rozmowie z José Armandem. Ten oznajmia, że sekret Lucia, jakim podzielił się z José Armandem na łożu śmierci, nie wpływa na jego uczucia do niej i do jej syna.

Fátima usiłuje zmusić José Armanda, żeby wyjawił jej, gdzie ukryła się Graciela, jednak on milczy jak zaklęty. Kobieta donosi Rodolfowi, że José Armando pomaga Gracieli. Hilda zdumiewa się na wieść, że José Armando jest ojcem dziecka Esmeraldy. José Armando oświadcza Esmeraldzie, że zawsze będą razem, gdyż mają wspólnego syna. Blanca wyjawia Adriánowi, że Graciela zmyśliła ciążę, żeby zmusić go do ślubu. Adrián nazywa Gracielę oszustką i zrywa z nią. José Armando nakazuje Álvarowi stawić się następnego dnia w jego gabinecie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze