Odcinek 120 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 120

W 120. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Esmeralda nie akceptuje José Armanda jako ojca jej syna. Emisja 26 stycznia 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 120

Esmeralda nie rozumie zachowania José Armanda. Georgina podejmuje kolejne próby oczernienia Esmeraldy w oczach José Armanda. Bernando dostaje ataku serca i umiera. José Armando nie potrafi mu pomóc. Graciela znajduje wspólne zdjęcie Aurory i Adriána. Drze je na kawałki, a następnie grozi Adriánowi, że opowie Aurorze o ich wspólnej nocy. Esmeralda dowiaduje się o śmierci Bernarda. José Armando próbuje skontaktować się z Georginą, aby zawiadomić ją o śmierci jej ojca.

Graciela wmawia Esmeraldzie, że znów spotyka się z Adriánem i Aurora jest na straconej pozycji. José Armando oświadcza Esmeraldzie, że pragnie uznać José Rodolfa za swojego syna, ale ona wyraża sprzeciw. Georgina wyznaje miłość José Armandowi. Wpada w złość, gdy ten ją odtrąca. Sebastián wstawia się za José Armandem u Esmeraldy, jednak ona pozostaje niewzruszona i deklaruje, że nigdy do niego nie wróci.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze