Odcinek 119 » Esmeralda | novela.pl

Odcinek 119

W 119. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando prosi Esmeraldę o wybaczenie. Emisja 26 stycznia 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 119

José Armando oznajmia Gracieli, że zerwał z Georginą. Blanca mówi José Armanowi, że nie może pomóc mu wpłynąć na Esmeraldę, aby wyraziła zgodę na zarejestrowanie José Rodolfa jako jego syna. W obecności doktora Valvii Georgina posądza Esmeraldę o śmierć Lucia. Esmeralda mówi Álvarowi, że doktor Valvidia zamierza dociec, czy faktycznie jest winna. Adrián wyjawia Florecicie, że zdaniem Gracieli José Armando rozstał się z Georginą. Georgina mówi Fátimie, że pragnie, aby doktor Valdivia zwolnił Esmeraldę. José Armando niweczy jej plany i oczyszcza Esmeraldę z zarzutów.

Adrián uprzedza Gracielę, że nie zerwie zaręczyn z Aurorą. Mimo wszystko ulega kobiecie i całuje ją. Doktor Valdivia przeprasza Esmeraldę za wcześniejsze słowa oraz dodaje, że José Armando i Álvaro stanęli w jej obronie. Esmeralda mówi Florecicie, że José Armando nie zrezygnował z pracy w szpitalu. Ona natomiast donosi jej o jego zerwanych zaręczynach z Georginą. Doktor Valdivia informuje Georginę, że nie zwolni Esmeraldy oraz że José Armando wstawił się za nią. José Armando prosi Esmeraldę o wybaczenie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze